شرکت همیان فن

شرکت همیان فن

تاریخچه:

باتوجه به رشد روزافزون مصرف انرژی و همچنین سیاست های کلان جهت رشد تولید،انتقال و توزیع نیروی برق در سراسر کشور و با هدف قطع وابستگی در زمینه حفاظت در این شبکه هاشرکت همیان فن (هفکو) در سال ۱۳۷۰ در تهران تاسیس گردید.این شرکت پس از یک دوره تحقیقات مستمر موفق گردید تا اولین نمونه های صنعتی رله های اولیه را تولید و جهت انجام تستهای مربوطه ارائه نماید.درسال ۱۳۷۳ همزمان با کسب تاییدهای این رله تولید انبوه آن نیز آغاز گردید.

اهداف:

شرکت هفکو براساس سیستم تضمین کیفیت خود و منطبق بر الگوی استاندارد جهانی ISO.9001  اهداف اصلی سازمان را تعیین نموده است که به شرح ذیل اعلام می گردد:

الف)تحقیق ،ساخت و ارتقاء مخصولات خود بااستفاده از جدیدترین دانش فنی قابل دسترس در صنعت برق و الکترونیک جهت رضایت مشتریان و تحویل به موقع محصول به آنها و دستیابی به جایگاه قابل قبول در میان شرکت های تولیدی داخلی و خارجی.

ب)تحول فرهنگ سازمانی با تکیه بر عدم تمرکز ،توسعه خلاقیت کارکنان ،سیستم اطلاعات مدیریت نظام مشارکت کارکنان و حرکت بسوی خود نظارتی مستمر.

ج)آموزش مستمر کارکنان و تلاش برای افزایش دانش ،توانایی و رفاه عمومی آنها که مهمترین سرمایه این شرکت محسوب می شوند.

د)کمک به اقتصاد ملی از طریق تهیه منافع حاصل از برگشت سرمایه و تعیین استانداردهای بالای رقابتی ر بهره وری و کیفیت حامع به کمک صادرات محصولات شرکت.

معرفی بخشهای شرکت

تحقیقات:

باتوجه به اهداف عالیه شرکت بخش R&D از اهمیت خاص برخوردار است لذا در این بخش قویتری کادر در بالاترین سطوح علمی در زمینه های حفاظت و مخابرات فعالیت می نمایند .در حال حاضر محصولات مختلفی که در بخش فروش عرضه می شود از طریق این واحد و پس از گذراندن مراحل مختلف وارد بازار مصرف شده است.از فعالیت های این بخش می توان ایجاد دانش فنی ساخت انواع رله های جریانی و لتاژی ،طراحی برخس از تجهیزات پست شامل تست بلاک ،تست پلاگ ،سمافور و |آلارم و … همچنین ارتباط از طریق خطوط برق را نام برد.

آزمایشگاه:

واحد آزمایشگاه با بررسی و مطالعه استانداردها و انجام تستهای مختلف بروی نمونه های ارائه شده از طرف واحد R&D ودر راستای نیل به صنعتی کردن طراحیهای R&D حرکت می نماید این واحد با انجام تستهای مختلف و منطبق بر استانداردهای جهانی بروی محصول گام موثری را درجهت تثبیت فنی پروژه های تحقیقاتی بر می دارد.تائیدیه این بخش به منزله شروع فاز بعدی پروژه محصوب می شود.

برنامه ریزی:

 واحد برنامه ریزی با دریافت اطلاعات و جزئیات پروژه از واحد R&D مرحله بعدی را آ|غاز می نماید .این واحد با داشتن کادر مجرب و متخصص درون بخشی نسبت به توزیع اطلاعات فنی -تدارکاتی -تولیدی و همچنین در خصوص راه اندازی خط تولید و سنجش زمانبندی های تولید و فراهم کردن امکانات آموزشی پرسنل تولید اقدام می نماید.

تولید:

پس از دریافت اطلاعات مربوط به طرح از واحد های ذیربط و همچنین اخذ آموزشهای مرتبط با موضوع و براساس زمانبندی های اولیه ،تولید آزمایشی صورت می پذیرد.طبعا این تولیدات به عنوان نمونه های اولیه در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد.بسته به نوع طرح پس از یک دوره زمان استفاده مشخص عملکرد محصول به واحد R&D برگشت داده می شود.در صورت تاییدتولید در معیار های انبوه آغاز می گردد.

فروش:

در بازارهای رقابتی فعلی که موضوع تحقیقات بازار و بازار یابی از حساسیت و اهمیت بسزایی برخوردار است این بخش با بهره مندی از متخصصان خود در امور بازاریابی و همچنین تحقیقات بازار سهم قابل قبولی از بازار مصرف در شرکتهای توزیع را بدست آورده است به گونه ای که هم اکنون بیش از ۸۰% از سهم بازار سیستم های حفاظت در شرکت های توزیع در اختیار شرکت همیان فن قرار دارد. این بخش با توسعه کادر فنی و بازاریابی خود در خصوص دستیابی به دیگر بازارها از جمله بازار های شرکتهای انتقال نیز ، اقدام نموده است که توزیع انبوه تجهیزات دیگر  در این شرکتها از موفقیتهای دیگر در این شرکتها از موفقیتهای دیگر این بخش محسوب می شوداز مشتریان عمده این واحد از شرکتهای انتقال ،توزیع ،پست سازان ،تابلو سازان ،واحدهای صنعتی …نام بردایجاد شبکه توزیع کارآمد در داخل کشور در طول فعالیت جاری این شرکت و همچنین ارتباط با مصرف کنندگان دراین صنعت کمک موثری را درسرعت بخشیدن به توزیع محصولات این شرکت کرده است..بخش تحقیقات بازار نیز با گردآوری اطلاعات مربوط به بازار مصرف وهمچنین آینده صنعت ،نیازهای آتی مشتریان و …. سهم عمده ای را در ارائه اطلاعات مورد لزوم جهت طراحی ویا بهینه کردن محصول به واحد R&D ارائه می نماید.

آدرس : تهران، شهرک قدس(غرب)، انتهای بلوار دادمان غربی، ساختمان رویش

تلفن های تماس با شرکت: ۴ -۰۲۱۸۸۵۸۱۴۳۱

دورنگار: ۰۲۱۸۸۵۹۰۱۶۳

وبسایت : www.hamianfan.ir

ایمیل : sales@hamainfan.com

شرکت همیان فن