شرکت فرزان فن اندیش فردا

شرکت فرزان فن اندیش فردا

شرکت فرزان فن اندیش فردا در سال ۱۳۸۴ توسط شرکت به اندیشی و فناوری فردا تاسیس شده است

شرکت به اندیشی و فناوری فردا پس از ۱۵ سال فعالیت مثمر ثمر در زمینه پروژه های مکاترونیکی در صنایع خودرو ، نفت وگاز ، هسته ای و دفاعی با توجه به تنوع فعالیت ها تصمیم گرفت کلیه فعالیتهای دانش بنیان خود را در شرکت “فرزان فن اندیش فردا ” متمرکز نماید .

شرکت فرزان فن اندیش فردا برای سرعت بخشی به فعالیتهای دانش بنیان خود و ارتباط مستمر با دانشگاههای کشور از اردیبهشت سال ۱۳۹۵در مرکز رشد دانشگاه صنعتی امیر کبیر مستقر و نسبت به جذب نخبگان هییت علمی در تیم مدیریتی خود اقدام نمود .

تمرکز این شرکت بر محصولات مبتنی برالکترونیک قدرتبوده و با توجه به سوابق طولانی خود موفق شده است  پروژه های تکنیکی بزرگی را راهبری و به نتیجه برساند در حال حاضر این شرکت توان دارد مدارات کنترلی را برای نیازهای مختلف صنعت طراحی و اجرا نماید و در این زمینه خلق تکنولوژی نماید .

در حال حاضر محصولات ذیل قابل ارایه می باشند :

  • دستگاه ولد تستر :

این دستگاه قادر است پارامترهای جوش مقاومتی  شامل جریانهای الکتریکی از ۲ تا ۱۰۰ کیلو آمپر ، تعداد سیکلهای جوش ، زاویه شکست ، منحنی های عملکردی ، نیروی جوش و برخی پارامترهای دیگر را با دقت بالا اندازه گیری نماید صنایع خودرو بویژه بخشهای ساخت بدنه خودرو از مشتریان این دستگاه هستند .

  • طراحی بخش کنترلر تابلوهای جوش مقاومتی :

یکی از پیچیده ترین سیکلهای کنترلی کنترل فرایند های جوش مقاومتی است این شرکت از سالها قبل کنترلر AC راطراحی و تحویل نموده و در حال حاضر کار برروی کنترلر DCرا آغاز نموده است این شرکت مفتخر است که تنها تولید کننده این تکنولوژی در ایران است و به مرحله فروش تکنولوژِ ی رسیده است .

فعالیت در زمینه انرژی خورشیدی :

از سالها قبل علاقه کاردر ارتباط با استفاده از انرژیهای نو بویژه خورشید سخاوتمند در پرسنل این شرکت وجود داشته  و علی رغم تمام مشکلات و محدودیتها نمونه های مختلف روشهای جمع آوری و بهره برداری را طراحی و نمونه سازی نموده است . استفاده از انرژیهای نو در جهان فعلی یک ضرورت اجتناب ناپذیر بوده و توجه  جدی کشورها ی توسعه یافته به این مهم گواه سخن است . این شرکت نمونه های آزمایشگاهی و نیمه صنعتی را از روش تراک کردن تولید نموده و روش جدیدی را ابداع نموده که در صورت بکارگیری در مجتمع های بزرگ ، هزینه تولید انرژی را ارزانتر از سوخت های فسیلی خواهد نمود . به نتیجه رساندن این طرح نیازمند یاری نهادهای ذیربط است . این شرکت همکاری را به استناد تفاهم نامه منعقده بین دانشگاه صنعتی امیر کبیر و موسسه فرانهوفر آلمان (بزرگترین موسسه پژوهشی انرژی خورشیدی اروپا) با موسه فرانهوفر آغاز نموده و امید دارد ایده های خود را محقق سازد.

  • تولید کنترلرپیشرفته تلنبه سوخت رسان :.

این شرکت در سال جاری کار طراحی و نمونه سازی و تستهای کنترلر پیشرفته تلنبه های سوخت رسان را انجام و تمامی مجوزهای لازم برای تولید انبوه کنترلر برای شرکت طرف قرارداد را اخذ نموده است . کار تولید انبوه این کنترلر از ماه آینده آغاز خواهد شد .

  • سیستم های کنترل پیشرفته خطوط پروسه ای:

:با عنایت به تجربه های مهندسی و تولیدی سالیان گذشته ، همکاری این شرکت در زمینه استقرار و بهینه سازی سیستم های کنترل خطوط  معدنی فولاد با یکی از بزرگترین سازندگان خطوط معدن ایران و شرکت ABBسو یس تفاهم نامه شده و با اجرا و نصب سیستمهای کنترل جدید در یکی از خطوط تا سال آینده شاهد ارتقای حجم تولید ،  کیفیت  بالاتر محصول ، کاهش مصرف آب شیرین ،ضایعات کمتر و آسیب کمتر محیط زیست خواهیم بود

  • پروژه های آینده :

پروژه های مهمی در زمینه الکترونیک قدرت من جمله مطالعه تولید موتورهای الکتریکی براش لس و سیستمهای قدرتی    , FDC و موارد دیگری حال مذاکره است و امید می رود در سال آینده شاهد تولید محصولاتی با تکنولوژی بسیار بالا برای کشور مان باشیم

این شرکت با توکل به خداوند متعال و با بهره گیری از دانش، تجربه  ، همت و اراده بالای پرسنل در راه اعتلای ایران عزیز و ایجاد اشتغال مولد و تولید محصول با کیفیت ایرانی تلاش خواهد نمود.

آدرس : تهران ، خیابان انقلاب ، نرسیده به چهارراه ولی عصر ، کوچه بالاور ، پلاک ۷ ، طبقه اول واحد ۱۰

تلفن های تماس با شرکت: تلفن :۶۴۵۴۵۴۳۶ و ۰۲۱۴۴۰۰۴۱۰۰

دورنگار: ۰۲۱۴۴۰۰۴۳۰۰

وبسایت : www.farzanfanandish.com

ایمیل : –

شرکت فرزان فن اندیش فردا